צור קשר

  
עדכונים
------מבצע לקיץ 2015--------- שק 25 ק"ג גופרת נחושת רק 340 ש"ח + מע"מ! 5 יחידות - 320 ש"ח + מע"מ ליחידה.
2015-06-04 23:14:33
-------------

נעלי בלנדסטון רק 370+ מע"מ !!!
2015-06-04 23:13:27
-------------

פריסה ניידות ארצית מדן ועד אילת!!!
2015-06-04 23:12:36
-------------

ברוכים הבאים לאתר של חברת אשל שירותים וטרינריים בע"מ.
2015-06-04 23:11:00
-------------

מכונת חליבה ניידת תוצרת טורקיה, רק 2850 ש"ח + מע"מ.
2015-06-04 23:12:30
-------------

כל המחירים באתר הינם לפני מע"מ!
2015-06-04 23:11:50
-------------

קטגוריות

חשיבות מכונת חליבה ניידת ברפת

מכונת חליבה ניידת

אם גם ברפת שלכם ישנן פרות פצועות, או לאחר לידה, ואף פרות שאינן בקו הבריאות, שווטרינר הבקר מזמן פסק שכדאי לוותר על הישארותן בחווה, דעו שעדיין ניתן לחלוב אותן בצורה יעילה ולהמשיך את תנובת החלב! מכונת חליבה ניידת מסוגלת לחלוב כל פרה שאינה מסוגלת להגיע בכוחות עצמה אל מכון החליבה -  גם אם מדובר בפרה חולה ופצועה אשר ניכר כי בלתי אפשר מצדה לתת חלב באמצעי חליבה אחרים. כיצד עובד המנגנון, ומדוע הוא חשוב לכל רפת?

                                                     

מנגנון מכונת החליבה הניידת

המנגנון עומד בקשר ישיר בין המכונה לפרה ללא צורך בהתערבות האדם, למעט הפעלת המכונה וקביעת פרמטרים שמשפיעים על החליבה ובכך, מכונת חליבה ניידת מאפשרת אספקת חלב מכל פרה ביעילות ובקלות במצבים רבים ומשתנים. חשיבותה ברפתות מכל הגדלים היא עצומה, ואם מדובר ברפת של מושב עובדים או קיבוץ אין כאן בכלל נושא לדיון: מכונת חליבה ניידת אחת לפחות חייבת להיות מוצבת במקום. זה המוצא האחרון שיגן עליכם מפני מחסור בחלב, הלכה למעשה.

סוג מכונת החליבה ואופן השימוש

ניתן לרכוש מכונת חליבה ניידת בדגמים שונים, על מנת להנגיש עבורכם חליבה בקצבים משתנים וכן על פי סוגי בקר או צאן שונים, ואף עיזים. ניתן לשלוט על קצב החליבה מהמכונה. חשוב להתייעץ עם צוות ספקי מכונת חליבה ניידת גם על מנת לדעת איזו מכונה תתאים לרפת שלכם, וגם על מנת לדעת מהו אופן הפעולה הרצוי של המכונה כאשר היא ברשותכם. הדבר משתנה הן על פי הפרה, והן על פי כמות החלב הרצויה לכם בזמן אמת.

ספק מקצועי לתחום מכונת חליבה ניידת

הקמנו את אשל שירותים וטרינריים על מנת לספק לך את הכתובת המתאימה בכל הקשור לרכישת מכונת חליבה ניידת ושירותים וטרינריים נוספים. החברה, שבסיסה בישראל, מעניקה שירות גם לאחר הקנייה, כולל שירותי תחזוקה וייעוץ בדבר הפעלת הציוד. השירות שאנו מספקים ללקוחותינו מקנה לכם יתרון עצום בהשוואה לרכישה מרשת האינטרנט, שכן כאן תזכו לשירות פנים מול פנים, ותדעו שיש אחריות למוצר שלכם. ישנן לא מעט חוות שיש בהן רפת אשר בחרו להזמין מכונת חליבה ניידת דרך ספק באינטרנט ולא יכלו לזכות לשירות ממפעיל בעל ניסיון. אשל שירותים וטרינריים מספקת גם את מיטב המוצרים וגם את מיטב השירות בתחום מכונות החליבה האוטומטיות הניידות וכל ציוד נוסף אחר.

למידע נוסף על מכונת חליבה ניידת השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר או בחרו דגם באתר!