צור קשר

  
עדכונים
------מבצע לקיץ 2015--------- שק 25 ק"ג גופרת נחושת רק 340 ש"ח + מע"מ! 5 יחידות - 320 ש"ח + מע"מ ליחידה.
2015-06-04 23:14:33
-------------

נעלי בלנדסטון רק 370+ מע"מ !!!
2015-06-04 23:13:27
-------------

פריסה ניידות ארצית מדן ועד אילת!!!
2015-06-04 23:12:36
-------------

ברוכים הבאים לאתר של חברת אשל שירותים וטרינריים בע"מ.
2015-06-04 23:11:00
-------------

מכונת חליבה ניידת תוצרת טורקיה, רק 2850 ש"ח + מע"מ.
2015-06-04 23:12:30
-------------

כל המחירים באתר הינם לפני מע"מ!
2015-06-04 23:11:50
-------------

קטגוריות

מניעת טפילים ומזיקים על גוף הבקר באמצעות איזיפור

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    איזיפור

הבחנתם בטפילים מכל סוג על הפרות, השוורים והעגלים שלכם ברפת? הבחנתם בכיני פרה על עמוד השדרה או כל סוג אחר של טפיל? אם לא תטפלו בזה עכשיו, הם יתרבו בתוך ימים מעטים, וישרצו בכל הרפת! הדבר עלול לפגוע בפרות, להחלישן ולפגוע בתוצרים שהבקר מייצר עבורכם – וגרוע מכך – להקשות עליכם באופן ממשי להצליח ולהיפטר מהמגפה שתיווצר. מעוניינים לנצח את הטפילים? יש בעצם דרך יעילה אחת בלבד - תכשיר איזיפור ינחית על הטפילים והמזיקים מכה אחת אפיים שתרחיק אותם לתקופה ארוכה מחיות המשק שלכם.

תמיסה מוכנה לשימוש

בשונה מתכשירים מתחרים הכוללים אבקות ומוצקים לערבוב, כשמדובר באיזיפור -  אנו מדברים למעשה על תמיסה מוכנה לשימוש - שאין צורך בחומר חיצוני על מנת להכין אותה: פשוט למזוג אותה מן הקופסה על גב הפרה – וזה הכל. התמיסה כבר תדאג לכל השאר.

איזיפור גם ממיתה כינים על גוף הפרה, גם מרחיקת כינים חדשות, וגם מרחיקה זבובים מהרפת. שלוש פעולות מניעת מזיקים בתכשיר אחד (ועוד לא דיברנו על יחס העלות-תועלת)!

מחירים אטרקטיביים לתמיסת איזיפור

אצלנו באשל שירותים וטרינריים ניתן להשיג תמיסת איזיפור במחירים אטרקטיביים במיוחד. אנו נחשבים לאחד מהיבואנים הראשיים של המותג הבינלאומית EZEEPOUR. כל שאצלנו תקבל גם את המוצר, גם ייעוץ לתפעול הרפת, וגם ליווי צמוד כרפתן מתחיל. היתרון הוא כולו שלך – ואנו ערבים לאספקת התכשירים, התמיסות וכלי העבודה המשובחים ביותר במשק לעבודה ברפתות.

אשל שירותים וטרינריים

חברת אשל שירותים וטרינריים מספקת תכשירים, תמיסות, מכשירי טיפול בפרה, תגי סימון ואביזרים רבים לרפתנים. אנו מתאימים אישית את האביזרים לך – רפתן יקר, עם המון אהבה וסבלנות. מאחורינו שנות ניסיון רבות בהן פתרנו בעיות ברפתות קטנות כגדולות, פריפריאליות ומרכזיות. אנו גם מוכרים את המוצרים, גם מספקים אותם וגם מלווים אתכם – לקוחותינו היקרים הן בהשבחת הרפת, הן בהזנקת טיב פעילותו של הדיר או האורווה שלכם, והן בטיפול בכל סוג של שטח לגידול בהמות.

נשמח לעמוד לשרותך ולייעץ לך בכל נושא – אנו סמוכים ובטוחים כי תמצא אצלנו פיתרון מקיף לנושא המזיקים, פתרונות מתקדמים לניהול הרפת ועוד שלל של תחומים בהם נוכל לעמוד לרשותך ולסייע לך להפעיל את העסק שלך בהצלחה יתרה!

למידע נוסף על תכשיר איזיפור וציוד מתקדם לרפתות לחץ כאן!